אודות

אז מה זה crazy 4 heels ?

Crazy 4 Heels זה בעצם אני, יפית קפלן, ואני משוגעת על נעלי עקב! 🙂

האהבה הכי גדולה שלי היא לעזור לנשים למצוא את הנעליים המושלמות עבורן.

הסיפור של האתר התחיל כאשר יום אחד ישבתי במשרד, בעבודה הנוחה שלי, ותוך כדי שתיית קפה מול המחשב, הרגשתי שאני מבזבזת את הזמן שלי.

ואז לפתע קיבלתי טלפון מחברה, שרצתה להתייעץ איתי לגבי אילו נעליים כדאי לה לנעול לאירוע שהיה לה באותו ערב, וכך פתאום הבנתי שזה בדיוק מה שאני רוצה לעשות!

החלטתי ללכת אחרי הלב והתשוקה שלי ולעזוב את העבודה הנוחה. הבנתי שאני מרגישה סיפוק אדיר מלמצוא לנשים כמוני וכמו החברות שלי את הנעליים המושלמות עבורנו!

כעת אני נוסעת לתערוכות ברחבי אירופה ובוחרת כל זוג נעליים אופן אישי ובקפידה רבה. אני מודדת את כולן בעצמי ומוודא שכולן יכולות לנעול אותן. אני לעולם לא מתפשרת על איכות ועל נוחות הנעליים שאני מביאה לכן (ולעצמי).

חשוב לי שהנעליים יהיו מיוחדות ויתאימו לכל הנשים שאוהבות נעלי עקב. אז בין אם את מחפשת נעליים לעבודה שיהיו עם עקב קטן ונוח, או בין אם יש לך צורך בנעליים לערב או לאירוע שיראו קלאסיות, אלגנטיות ושיקיות, או אם את כלה שמחפשת את הנעליים המושלמות לערב המיוחד שלך ולא מוצאות אותן בארץ, האתר הזה הוא בשבילך!

מבחינתי נעליים הן לא רק חלק מההופעה שלי, אלא חלק גדול מאיך שאני מרגישה עם עצמי, כאשר אני נועלת נעליים שאני אוהבת זה נותן לי תחושה של עוצמה ובטחון, וכך אני מרגישה שהמראה שלי מושלם .

היכולת לתת חלק מזה לנשים אחרות, לגעת בהן לרגע בעזרת הנעליים שאני מוכרת ,נותנת לי בדיוק את הסיפוק שחיפשתי ושהיה חסר לי.

מקווה שחלק מהשיגעון שלי ידבק גם בכן,

באהבה ,

יפית.

גלילה למעלה